Filter katalógu partnerov
Obor
Podkategória
Hľadať v mojom okolí + 15 km
Kraj

MOJEKOLO.CZ

MOJEKOLO.CZ MOJEKOLO.CZ

Mojekolo.cz je jeden z největších prodejců jízdních kol a cyklo příslušenství v České republice, s nejširší nabídkou kol GHOST, LAPIERRE, ELECTRA, NORCO, RAYMON, CONWAY, HUSQUARNA, PELLS a mnoha dalších značek. Nakupovat můžete aktuálně v devíti cykloprodejnách a také na e-shopu: www.mojekolo.cz.Je tady podzim, dny se rapidně zkracují a počasí venku začíná kolísat V létě je to jednoduché. Dny jsou teplé a dlouhé, takže většinou stačí jen tak polehku naskočit na kolo, nic neřešit a vydat se na celodenní vyjížďku. Na podzim tak musíme před každou jízdou více přemýšlet, co s sebou na kolo, aby nás nepřekvapila zima, déšť nebo tma.Dres, šortky a ponožky už prostě v tomto období stačit nebudou. Ráno a večer už slunce nehřeje jako přes den, takže jedinou cestou, jak se zbytečně nepotit nebo naopak nemrznout, je vrstvení. Začněte kvalitním funkčním prádlem nebo termoprádlem a s klesajícími teplotami přidávejte další vrstvy.Dobře zvolené funkční prádlo je základ. I při velké námaze dokáže rychle odvádět pot od těla, takže zajistí pocit sucha a tepla a zabrání prochladnutí. Když teploty klesnou o něco níže, nahoďte další vrstvu – dres s dlouhým rukávem nebo vestu. A když už hodně přituhuje nebo prší, vsaďte na nepromokavé bundy a větrovky. Nohy snesou větší zimu než trup, ale pravidla vrstvení můžete v chladném počasí uplatnit i pro spodní části těla. Nahoďte navleky na tretry, přidejte návleky na nohy, aby kolena netrpěla chladem, a šlápněte do pedálů.

Zľava 5–20 % Kamenný obchod E-shop

na 10 prevádzkach a v e-shope

mojekolo.cz

http://www.mojekolo.cz mojekolo.cz

Mojekolo.cz je jeden z najväčších predajcov bicyklov a cyklo príslušenstva v Českej republike, s najširšou ponukou bicyklov GHOST, LAPIERRE, ELECTRA, NORCO, RAYMON, CONWAY, HUSQUARNA, PELLS a mnohých ďalších značiek. Nakupovať môžete aktuálne v deviatich cyklopredajniach a tiež na e-shope: www.mojekolo.cz.Je tu jeseň, dni sa rapídne skracujú a počasie vonku začína kolísať. V lete je to jednoduché. Dni sú teplé a dlhé, takže väčšinou stačí len tak ľahko naskočiť na bicykel, nič neriešiť a vydať sa na celodennú vychádzku. Na jeseň tak musíme pred každou jazdou viac premýšľať, čo so sebou na bicykel, aby nás neprekvapila zima, dážď alebo tma.Dres, šortky a ponožky už jednoducho v tomto období stačiť nebudú. Ráno a večer už slnko nehreje ako cez deň, takže jedinou cestou, ako sa zbytočne nepotiť alebo naopak nemrznúť, je vrstvenie. Začnite kvalitnou funkčnou bielizňou alebo termobielizňou as klesajúcimi teplotami pridávajte ďalšie vrstvy.Dobre zvolená funkčná bielizeň je základ. Aj pri veľkej námahe dokáže rýchlo odvádzať pot od tela, takže zaistí pocit sucha a tepla a zabráni prechladnutiu. Keď teploty klesnú o niečo nižšie, nahoďte ďalšiu vrstvu – dres s dlhým rukávom alebo vestu. A keď už veľa prituhuje alebo prší, stavte na nepremokavé bundy a vetrovky. Nohy znesú väčšiu zimu ako trup, ale pravidlá vrstvenia môžete v chladnom počasí uplatniť aj pre spodné časti tela. Nahoďte navleky na tretry, pridajte návleky na nohy, aby kolená netrpela chladom, a šliapnite do pedálov.

Zľava 5–20 % E-shop

v e-shope

BAJKULA

BAJKULA BAJKULA

Cyklistický sortiment, bicykle renomovaných značiek Trek, Giant, Lapierre, Superior, Dema, Electra alebo GT, elektrobicykle, voľnočasové tričká a mikiny svetových cyklistických značiek. Príďte sa inšpirovať do obchodu plného nadšencov cyklistiky. Komplexné kvalitné služby a poradenstvo pre všetkých, ktorým bicykel prirástol k srdcu.

Zľava 5–10 % Kamenný obchod E-shop

na 1 prevádzke a v e-shope

LYŽIARSKE STREDISKO Vrátna Malá Fatra

LYŽIARSKE STREDISKO Vrátna Malá Fatra LYŽIARSKE STREDISKO Vrátna Malá Fatra

Lyžiarske stredisko Vrátna Malá Fatra tvoria tri základné lokality – Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Vychutnajte si lyžovačku v nádhernom horskom prostredí v srdci Národného parku Malá Fatra. 

Zľava 10 % Kamenný obchod

TERCHOVÁ, Vrátna

FITPRO.sk

FITPRO.sk FITPRO.sk

Obľúbený e-shop so značkovými doplnkami výživy a športovými potrebami. V ponuke nájdete kvalitnú športovú výživu a doplnky výživy - proteíny, gainery, kreatíny, nitrix oxide, aminokyseliny, spaľovače tukov a iné. Pre vaše zdravie a krásu máme kvalitný morský kolagén Bionutrian.Súčasťou ponuky sú aj rôzne športové potreby - napr. kvalitné fitlopty z Talianska (Gymnic), originálne BOSU, “gumy” (expandery) na posilňovanie (Thera-Band), podložky na cvičenie “žinienky” (Thera-Band) či rôzne rehabilitačné pomôcky (napr. FlexBar).Šport je radosť, ak sú výsledky. Tie sú, ak máte tie správne pomôcky. A preto už viac ako 10 rokov “Prinášame radosť z cvičenia.”

Zľava 5–10 % Kamenný obchod E-shop

na 1 prevádzke a v e-shope

BAG PORT

BAG PORT BAG PORT

Kabelky, cestovná batožina, športové tašky, značky SAMSONITE, NIKE a iné.

Zľava 10 % Kamenný obchod E-shop

na 1 prevádzke a v e-shope

TREKLAND

TREKLAND TREKLAND

Trekland je sieť špecializovaných outdoorových predajní. Nájdete tu všetko na turistiku, cestovanie, horolezectvo a skialpinizmus.V Treklande môžete načerpať nielen rady od skúsených špecialistov ale aj priateľskú atmosféru. V Treklande sa vždy snažia robiť niečo viac, sú tu pre vás už 18 rokov a celý ten čas je cieľom priniesť vám to naj z outdoorového sveta, či už ide o vybavenie, novinky, rady či zážitky. 

Zľava 8–10 % Kamenný obchod E-shop

na 3 prevádzkach a v e-shope

fitness-sport.sk

https://www.fitness-sport.sk/ fitness-sport.sk

Športové oblečenie, obuv a športové potreby zn. NIKE, ADIDAS, PUMA, LONSDALE, posilňovacie stroje, činky, hrazdy, bradlá, závažie, fitness doplnky a iné.

Zľava 5 % E-shop

v e-shope

Malinô Brdo ski & bike family park Ružomberok

Malinô Brdo ski & bike family park Ružomberok Malinô Brdo ski & bike family park Ružomberok

V stredisku Ružomberok - Malinô Brdo Ski & Bike sa nachádza 1770 m dlhá 8-miestna kabínová lanovka, 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky, 4 vleky pre začiatočníkov a až 12 km zjazdových tratí. V lete ponúka možnosti adrenalínového zjazdového bicyklovania na horských terénnych bicykloch alebo kolobežkách, ktoré je možno si vypožičať priamo v stredisku. Turisti ocenia možnosť využiť lanovku aj v letných mesiacoch.

Zľava 10 % Kamenný obchod

RUŽOMBEROK, Hrabovská cesta 1679/31

FANATIK&FAJN SLOVENSKO

FANATIK&FAJN SLOVENSKO FANATIK&FAJN SLOVENSKO

Darčeky a suveníry vyrobené na Slovensku - destiláty, vína, medovina, ľudovoumelecké výrobky z kože, drôtu, skla, keramiky, textilu a šúpolia, potlač a vyšívanie na dresy a iný textil, potlač na darčekový tovar.

Zľava 5–10 % Kamenný obchod E-shop

na 1 prevádzke a v e-shope

Showroom HANSCRAFT

Showroom HANSCRAFT Showroom HANSCRAFT

Špecializovaný predajca relaxačnej techniky a wellness vybavenia, nafukovacie vírivky, vírivé vane, sauny, bazénové príslušenstvo, záhradné sprchy.

Zľava 5 % Kamenný obchod E-shop

na 1 prevádzke a v e-shope

trekland.sk

http://www.trekland.sk trekland.sk

Trekland je síť specializovaných outdoorových prodejen. Najdete zde vše pro turistiku, cestování, horolezectví a skialpinismus.V Treklandu můžete načerpat nejen rady od zkušených specialistů ale i přátelskou atmosféru. V Treklandu se vždy snaží dělat něco víc, jsou tu pro vás již 18 let a celou tu dobu je cílem přinést vám to nejz outdoorového světa, ať už jde o vybavení, novinky, rady či zážitky.

Zľava 8 % E-shop

v e-shope

alpensport.eu

http://www.alpensport.eu alpensport.eu

Vybavenie pre turistiku, lezenie, camping, špičkové oblečenie, obuv, batohy, vybavenie pre outdoor aktivity.

Zľava 10 % E-shop

v e-shope

HOTEL IMPOZANT ****

HOTEL IMPOZANT **** HOTEL IMPOZANT ****

Moderný hotel situovaný vo Valčianskej doline.

Zľava 10 % Kamenný obchod

VALČA, Snowland Valčianska dolina

Salamandra Resort

Salamandra Resort Salamandra Resort

Najjužnejšie situované lyžiarske stredisko na Slovensku (len 1,5 hod. od Bratislavy) ponúka dobré podmienky na lyžovanie a snowboarding na stredne náročnej zjazdovke s dĺžkou 1450 m. Prepravu lyžiarov a snowboardistov zabezpečuje expresná 4-sedačková lanovka. Pre deti je k dispozícii detský vlek a služby lyžiarskej škôlky. V lete počas prevádzky slúži lanovka turistom a milovníkom prírody.

Zľava 10 % Kamenný obchod

HODRUŠA HÁMRE, Horný Hodrušský tajch

bikeup.sk

http://www.bikeup.sk bikeup.sk

Prenájom detských bicyklov od 3- 9 rokov. Načo kupovať, keď tvoj bajker z neho aj tak o chvíľu vyrastie.

Zľava 10 % E-shop

v e-shope

M.C.F. CZ

M.C.F. CZ M.C.F. CZ

Motoshop se širokou nabídkou pro motorkáře na silnici i do terénu, přilby, oblečení, chrániče, boty a další příslušenství.

Zľava 5 % Kamenný obchod E-shop

na 1 prevádzke a v e-shope

SANSPORT

SANSPORT SANSPORT

Kvalitné športové a outdoorové oblečenie, obuv zn. SALOMON.

Zľava 10 % Kamenný obchod

BRATISLAVA, Molecova 4/D

TechBike

TechBike TechBike

Najmodernejšia predajňa a ervis bicyklov a elektrobicyklov v Prievidzi, kde dostanete nielen produkt ale aj zážitok.

Zľava 10 % Kamenný obchod

PRIEVIDZA, Björnstjerne Björnsona 2

MOJEKOLO.CZ

MOJEKOLO.CZ

Mojekolo.cz je jeden z největších prodejců jízdních kol a cyklo příslušenství v České republice, s nejširší nabídkou kol GHOST, LAPIERRE, ELECTRA, NORCO, RAYMON, CONWAY, HUSQUARNA, PELLS a mnoha dalších značek. Nakupovat můžete aktuálně v devíti cykloprodejnách a také na e-shopu: www.mojekolo.cz.Je tady podzim, dny se rapidně zkracují a počasí venku začíná kolísat V létě je to jednoduché. Dny jsou teplé a dlouhé, takže většinou stačí jen tak polehku naskočit na kolo, nic neřešit a vydat se na celodenní vyjížďku. Na podzim tak musíme před každou jízdou více přemýšlet, co s sebou na kolo, aby nás nepřekvapila zima, déšť nebo tma.Dres, šortky a ponožky už prostě v tomto období stačit nebudou. Ráno a večer už slunce nehřeje jako přes den, takže jedinou cestou, jak se zbytečně nepotit nebo naopak nemrznout, je vrstvení. Začněte kvalitním funkčním prádlem nebo termoprádlem a s klesajícími teplotami přidávejte další vrstvy.Dobře zvolené funkční prádlo je základ. I při velké námaze dokáže rychle odvádět pot od těla, takže zajistí pocit sucha a tepla a zabrání prochladnutí. Když teploty klesnou o něco níže, nahoďte další vrstvu – dres s dlouhým rukávem nebo vestu. A když už hodně přituhuje nebo prší, vsaďte na nepromokavé bundy a větrovky. Nohy snesou větší zimu než trup, ale pravidla vrstvení můžete v chladném počasí uplatnit i pro spodní části těla. Nahoďte navleky na tretry, přidejte návleky na nohy, aby kolena netrpěla chladem, a šlápněte do pedálů.

Kamenný obchod 10 prevádzok E-shop e-shop

5–20 %

http://www.mojekolo.cz

mojekolo.cz

Mojekolo.cz je jeden z najväčších predajcov bicyklov a cyklo príslušenstva v Českej republike, s najširšou ponukou bicyklov GHOST, LAPIERRE, ELECTRA, NORCO, RAYMON, CONWAY, HUSQUARNA, PELLS a mnohých ďalších značiek. Nakupovať môžete aktuálne v deviatich cyklopredajniach a tiež na e-shope: www.mojekolo.cz.Je tu jeseň, dni sa rapídne skracujú a počasie vonku začína kolísať. V lete je to jednoduché. Dni sú teplé a dlhé, takže väčšinou stačí len tak ľahko naskočiť na bicykel, nič neriešiť a vydať sa na celodennú vychádzku. Na jeseň tak musíme pred každou jazdou viac premýšľať, čo so sebou na bicykel, aby nás neprekvapila zima, dážď alebo tma.Dres, šortky a ponožky už jednoducho v tomto období stačiť nebudú. Ráno a večer už slnko nehreje ako cez deň, takže jedinou cestou, ako sa zbytočne nepotiť alebo naopak nemrznúť, je vrstvenie. Začnite kvalitnou funkčnou bielizňou alebo termobielizňou as klesajúcimi teplotami pridávajte ďalšie vrstvy.Dobre zvolená funkčná bielizeň je základ. Aj pri veľkej námahe dokáže rýchlo odvádzať pot od tela, takže zaistí pocit sucha a tepla a zabráni prechladnutiu. Keď teploty klesnú o niečo nižšie, nahoďte ďalšiu vrstvu – dres s dlhým rukávom alebo vestu. A keď už veľa prituhuje alebo prší, stavte na nepremokavé bundy a vetrovky. Nohy znesú väčšiu zimu ako trup, ale pravidlá vrstvenia môžete v chladnom počasí uplatniť aj pre spodné časti tela. Nahoďte navleky na tretry, pridajte návleky na nohy, aby kolená netrpela chladom, a šliapnite do pedálov.

E-shop pri nákupe cez kliknutie

5–20 %

BAJKULA

BAJKULA

Cyklistický sortiment, bicykle renomovaných značiek Trek, Giant, Lapierre, Superior, Dema, Electra alebo GT, elektrobicykle, voľnočasové tričká a mikiny svetových cyklistických značiek. Príďte sa inšpirovať do obchodu plného nadšencov cyklistiky. Komplexné kvalitné služby a poradenstvo pre všetkých, ktorým bicykel prirástol k srdcu.

Kamenný obchod 1 prevádzka E-shop e-shop

5–10 %

LYŽIARSKE STREDISKO Vrátna Malá Fatra

LYŽIARSKE STREDISKO Vrátna Malá Fatra

Lyžiarske stredisko Vrátna Malá Fatra tvoria tri základné lokality – Paseky, Poludňový Grúň a Chleb. Vychutnajte si lyžovačku v nádhernom horskom prostredí v srdci Národného parku Malá Fatra. 

Kamenný obchod TERCHOVÁ, Vrátna

10 %

FITPRO.sk

FITPRO.sk

Obľúbený e-shop so značkovými doplnkami výživy a športovými potrebami. V ponuke nájdete kvalitnú športovú výživu a doplnky výživy - proteíny, gainery, kreatíny, nitrix oxide, aminokyseliny, spaľovače tukov a iné. Pre vaše zdravie a krásu máme kvalitný morský kolagén Bionutrian.Súčasťou ponuky sú aj rôzne športové potreby - napr. kvalitné fitlopty z Talianska (Gymnic), originálne BOSU, “gumy” (expandery) na posilňovanie (Thera-Band), podložky na cvičenie “žinienky” (Thera-Band) či rôzne rehabilitačné pomôcky (napr. FlexBar).Šport je radosť, ak sú výsledky. Tie sú, ak máte tie správne pomôcky. A preto už viac ako 10 rokov “Prinášame radosť z cvičenia.”

Kamenný obchod 1 prevádzka E-shop e-shop

5–10 %

BAG PORT

BAG PORT

Kabelky, cestovná batožina, športové tašky, značky SAMSONITE, NIKE a iné.

Kamenný obchod 1 prevádzka E-shop e-shop

10 %

TREKLAND

TREKLAND

Trekland je sieť špecializovaných outdoorových predajní. Nájdete tu všetko na turistiku, cestovanie, horolezectvo a skialpinizmus.V Treklande môžete načerpať nielen rady od skúsených špecialistov ale aj priateľskú atmosféru. V Treklande sa vždy snažia robiť niečo viac, sú tu pre vás už 18 rokov a celý ten čas je cieľom priniesť vám to naj z outdoorového sveta, či už ide o vybavenie, novinky, rady či zážitky. 

Kamenný obchod 3 prevádzky E-shop e-shop

8–10 %

https://www.fitness-sport.sk/

fitness-sport.sk

Športové oblečenie, obuv a športové potreby zn. NIKE, ADIDAS, PUMA, LONSDALE, posilňovacie stroje, činky, hrazdy, bradlá, závažie, fitness doplnky a iné.

E-shop pri nákupe cez kliknutie

5 %

Malinô Brdo ski & bike family park Ružomberok

Malinô Brdo ski & bike family park Ružomberok

V stredisku Ružomberok - Malinô Brdo Ski & Bike sa nachádza 1770 m dlhá 8-miestna kabínová lanovka, 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky, 4 vleky pre začiatočníkov a až 12 km zjazdových tratí. V lete ponúka možnosti adrenalínového zjazdového bicyklovania na horských terénnych bicykloch alebo kolobežkách, ktoré je možno si vypožičať priamo v stredisku. Turisti ocenia možnosť využiť lanovku aj v letných mesiacoch.

Kamenný obchod RUŽOMBEROK, Hrabovská cesta 1679/31

10 %

FANATIK&FAJN SLOVENSKO

FANATIK&FAJN SLOVENSKO

Darčeky a suveníry vyrobené na Slovensku - destiláty, vína, medovina, ľudovoumelecké výrobky z kože, drôtu, skla, keramiky, textilu a šúpolia, potlač a vyšívanie na dresy a iný textil, potlač na darčekový tovar.

Kamenný obchod 1 prevádzka E-shop e-shop

5–10 %

Showroom HANSCRAFT

Showroom HANSCRAFT

Špecializovaný predajca relaxačnej techniky a wellness vybavenia, nafukovacie vírivky, vírivé vane, sauny, bazénové príslušenstvo, záhradné sprchy.

Kamenný obchod 1 prevádzka E-shop e-shop

5 %

http://www.trekland.sk

trekland.sk

Trekland je síť specializovaných outdoorových prodejen. Najdete zde vše pro turistiku, cestování, horolezectví a skialpinismus.V Treklandu můžete načerpat nejen rady od zkušených specialistů ale i přátelskou atmosféru. V Treklandu se vždy snaží dělat něco víc, jsou tu pro vás již 18 let a celou tu dobu je cílem přinést vám to nejz outdoorového světa, ať už jde o vybavení, novinky, rady či zážitky.

E-shop pri nákupe cez kliknutie

8 %

http://www.alpensport.eu

alpensport.eu

Vybavenie pre turistiku, lezenie, camping, špičkové oblečenie, obuv, batohy, vybavenie pre outdoor aktivity.

E-shop pri nákupe cez kliknutie

10 %

HOTEL IMPOZANT ****

HOTEL IMPOZANT ****

Moderný hotel situovaný vo Valčianskej doline.

Kamenný obchod VALČA, Snowland Valčianska dolina

10 %

JÁNOŠÍKOV DVOR - 1.ADVENTURE GOLF

JÁNOŠÍKOV DVOR - 1.ADVENTURE GOLF

Prvé 18-jamkové adventure golf ihrisko na Slovensku.

Kamenný obchod ZÁZRIVÁ, Malá Petrová 8

10 %

Salamandra Resort

Salamandra Resort

Najjužnejšie situované lyžiarske stredisko na Slovensku (len 1,5 hod. od Bratislavy) ponúka dobré podmienky na lyžovanie a snowboarding na stredne náročnej zjazdovke s dĺžkou 1450 m. Prepravu lyžiarov a snowboardistov zabezpečuje expresná 4-sedačková lanovka. Pre deti je k dispozícii detský vlek a služby lyžiarskej škôlky. V lete počas prevádzky slúži lanovka turistom a milovníkom prírody.

Kamenný obchod HODRUŠA HÁMRE, Horný Hodrušský tajch

10 %

http://www.bikeup.sk

bikeup.sk

Prenájom detských bicyklov od 3- 9 rokov. Načo kupovať, keď tvoj bajker z neho aj tak o chvíľu vyrastie.

E-shop pri nákupe cez kliknutie

10 %

M.C.F. CZ

M.C.F. CZ

Motoshop se širokou nabídkou pro motorkáře na silnici i do terénu, přilby, oblečení, chrániče, boty a další příslušenství.

Kamenný obchod 1 prevádzka E-shop e-shop

5 %

SANSPORT

SANSPORT

Kvalitné športové a outdoorové oblečenie, obuv zn. SALOMON.

Kamenný obchod BRATISLAVA, Molecova 4/D

10 %

TechBike

TechBike

Najmodernejšia predajňa a ervis bicyklov a elektrobicyklov v Prievidzi, kde dostanete nielen produkt ale aj zážitok.

Kamenný obchod PRIEVIDZA, Björnstjerne Björnsona 2

10 %