Nápoveda

Používanie karty

Ak máte kartu programu Carte získavate prístup ku všetkým výhodám a zľavám 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

Ako používať kartu programu Carte?

Zaregistrujte si kartu na www.carte.sk. Len s registráciou vám neutečie žiadna informácia o nových zľavách a najzaujímavejších akciách v programe Carte.

Majte kartu stále pri sebe, aby ste ju mohli uplatniť na niektorom z 5000 miest, kde môžete získať zľavu.

Kde uplatníte kartu Carte?

Partneri Carte vám umožnia nakupovať výhodne a pohodlne z domu, pretože momentálne spolupracujeme s viac ako 500 e-shopmi. Jednoducho zadajte číslo vašej karty ako zľavový kód (nájdete ho na zadnej strane karty pod čiarovým kódom) a užite si výhody.

Je možné Carte kombinovať s ďalšími zľavami?

Pokiaľ nie je uvedené inak, zľavy na karty s programom Carte nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami, akciami, alebo inak zvýhodneným tovarom alebo službami. Spravidla sa poskytované zľavy nevzťahujú na denné menu, last-minute zájazdy, pobytové balíčky, tabakové výrobky a podobne.

Časté otázky

Platí Carte vydaná na Slovensku aj v Čechách a opačne?

Áno platí, Carte môžete využívať vo všetkých obchodoch v Slovenskej a Českej republike.

Ako spoznám obchody, ktoré poskytujú zľavy na Carte?

Všetky obchodné miesta sú označené logom Carte na vstupných dverách alebo na výklade. E-shopy majú logo Carte na svojich webových stránkach. Kompletnú a aktuálnu databázu nájdete na www.carte.sk.

Akým spôsobom sa môžem dozvedieť o novinkách Carte?

Zaregistrujte sa na www.carte.sk k zasielaniu e-NEWS. Budeme Vám posielať novinky a zaujímavosti.

Je Carte prenosná?

Carte nie je prenosná. Je vždy vystavená na meno a priezvisko držiteľa, ktorý má možnosť si prostredníctvom nej uplatňovať zľavy. Na karte je uvedená doba platnosti a čiarový kód EAN13 na jej zadnej strane.

Čo mám robiť keď som kartu stratil(a) alebo mi bola odcudzená?

V tomto prípade sa obráťte na náš klientservis +421 2 529 276 84 alebo na spoločnosť, ktorá Vám kartu vydala.

Musí sa Carte aktivovať?

Pokiaľ karta nie je vydaná v spolupráci s bankou, nemusí sa aktivovať.

Je Carte platobná či kreditná?

Carte môže byť platobná aj kreditná, v prípade, že ju získate od svojej banky.

Dostal(a) som kartu od zamestnávateľa (alebo v obľúbenom obchode), môžem využívať zľavy vo všetkých obchodoch Carte?

Samozrejme, pokiaľ je na akejkoľvek co-brandovanej karte logo Carte, môžete využívať celú sieť poskytovateľov zliav v Slovenskej, aj v Českej republike.

Bol(a) som v obchode a neposkytli mi zľavu.

Pokiaľ je tento obchod uvedený v databáze na www.carte.sk znamená to, že zmluva je platná a toto obchodné miesto je partnerom Carte. V súlade so zmluvou o obchodnej spolupráci poskytuje zľavy držiteľom Carte. V prípade neposkytnutia zľavy sa obráťte na vedúceho predajne, alebo kontaktujte náš klientservis, na ktorý je telefónne číslo uvedené na každej karte.

Ako mám nakupovať v e-shopoch s Carte?

Pri nakupovaní v e-shopoch s Carte môžete využiť svoju vernostnú kartu a získať tak výhodné ceny. Pri objednávaní tovaru v e-shope stačí zadať číslo EAN kódu zo zadnej strany karty. Ak by ste však nemohli zadať čiarový kód, nevadí, stačí uviesť do poznámky pri objednávke, že ste držiteľom karty Carte. Svoje kódové číslo nájdete na zadnej strane karty, kde je uvedené 13-miestne číslo pod čiarovým kódom. S partnermi Carte môžete nakupovať jednoducho, pohodlne a získavať zľavy a výhody pri nákupe rôznych produktov. Celkový prehľad partnerov a poskytovaných výhod nájdete na našom prehľadnom katalógu na webovej stránke Carte.