Platí Carte vydaná na Slovensku aj v Čechách a opačne? 

Áno platí, Carte môžete využívať vo všetkých obchodoch v Slovenskej a Českej republike.

Ako spoznám obchody, ktoré poskytujú zľavy na Carte? 

Všetky obchodné miesta sú označené logom Carte na vstupných dverách alebo na výklade. E-shopy majú logo Carte na svojich webových stránkach. Kompletnú a aktuálnu databázu nájdete na www.carte.sk.

Akým spôsobom sa môžem dozvedieť o novinkách Carte? 

Zaregistrujte sa na www.carte.sk k zasielaniu e-NEWS. Budeme Vám posielať novinky a zaujímavosti.

Je Carte prenosná?

Carte nie je prenosná. Je vždy vystavená na meno a priezvisko držiteľa, ktorý má možnosť si prostredníctvom nej uplatňovať zľavy. Na karte je uvedená doba platnosti a čiarový kód EAN13 na jej zadnej strane.

Čo mám robiť keď som kartu stratil(a) alebo mi bola odcudzená? V tomto prípade sa obráťte na náš klientservis +421 2 529 276 84 alebo na spoločnosť, ktorá Vám kartu vydala.
Musí sa Carte aktivovať? Pokiaľ karta nie je vydaná v spolupráci s bankou, nemusí sa aktivovať.
Je Carte platobná či kreditná? Carte môže byť platobná aj kreditná, v prípade, že ju získate od svojej banky.
Dostal(a) som kartu od zamestnávateľa (alebo v obľúbenom obchode), môžem využívať zľavy vo všetkých obchodoch Carte? 

Samozrejme, pokiaľ je na akejkoľvek co-brandovanej karte logo Carte, môžete využívať celú sieť poskytovateľov zliav v Slovenskej, aj v Českej republike.

Bol(a) som v obchode a neposkytli mi zľavu. Pokiaľ je tento obchod uvedený v databáze na  www.carte.sk znamená to, že zmluva je platná a toto obchodné miesto je  partnerom Carte. V súlade so zmluvou o obchodnej spolupráci poskytuje zľavy držiteľom Carte. V prípade neposkytnutia zľavy sa obráťte na vedúceho predajne, alebo kontaktujte náš klientservis, na ktorý je telefónne číslo uvedené na každej karte.
Ako mám nakupovať v e-shopoch s Carte? 

Jednoducho - pri objednávke uveďte číslo EAN kódu zo zadnej strane karty. Ak nie je možné zadať čiarový kód, uveďte do poznámky, že ste držiteľom Carte.

Akým spôsobom si môžem objednať kartu programu Carte? 

Kartu vernostného programu Carte si môžete objednať mailom na adrese info@carte.sk alebo telefonicky na +421 905 279 533. Cena Carte s platnosťou 3 roky je 30 EUR a bude Vám odoslaná doporučenou poštou do 14 dní od úhrady.